NOXy AdBlue - kierunek czyste powietrze
Zamów AddBlue

+48 503 029 907

+48 24 355 35 55

kontakt@inter-truck.com.pl

zamów on-line

O firmie

Wspieramy

INTER TRUCK jest sponsorem teamu rajdowego, reprezentowanego przez Przemysława Żabkę (kierowcę) oraz Norberta Kasprzaka (pilota). Nasza drużyna startuje w wielu imprezach rajdowych: m.in. Rajdowy Puchar Polski (na autach: Subaru Impreza STI / Lancer EVO IX / Peugeot 206 RC).

Rajdy organizowane są w zróżnicowanych warunkach pogodowych - na odcinkach leśnych, piaszczystych, jak również asfaltowych. W zależności od warunków, nasz team dobiera auta oraz ich konfiguracje. Przygotowania do wyścigów odbywają się z największą starannością i poprzedzane są licznymi treningami.

Imprezy rajdowe, to niezwykle widowiskowy sport. Według firmy EXPERT-MONITOR, rocznie rajdy ogląda na żywo około 3 milionów osób, co plasuje tę dyscyplinę w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych sportów w Polsce.

 

Rajd Orlen 2007

I Rajd Róży 2009

Rajd Orlen 2009

 
 
 
AdBlue to nazwa handlowa 32,5 proc. wodnego roztworu mocznika. Produkt jest stosowany w branży motoryzacyjnej, jako reduktor w celu rozłożenia w katalizatorze SCR.
INTER TRUCK zajmuje się dystrybucją AdBlue na ternie całego kraju. W ofercie firmy znajdują się również zbiorniki na AdBlue, oleje, smary.