NOXy AdBlue - kierunek czyste powietrze
Zamów AddBlue

+48 503 029 907

+48 24 355 35 55

kontakt@inter-truck.com.pl

zamów on-line

O firmie

Specjalizacja

INTER TRUCK specjalizuje się w obsłudze rynku motoryzacyjnego. Główny zakres działalności związany jest z dystrybucją AdBlue - wysokiej jakości wodnego roztworu mocznika, stosowanego jako reduktor rozkładu tlenków azotu w katalizatorze CSR.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, potwierdzoną certyfikatami jakości zgodnymi z warunkami technicznymi ISO 22241-1/-2/-3/-4.

Własne zaplecze techniczne oraz logistyczne pozwala na obsługę klientów
z kraju oraz zagranicy. Posiadamy system dystrybucyjny, oparty na bezpośrednich dostawach. Każdego dnia nasze samochody dostarczają AdBlue do baz transportowych, odbiorców indywidualnych oraz hurtowych, oferując im produkt o najwyższej jakości.

intertruck-ofirmie1 intertruck-ofirmie2

AdBlue dystrybuujemy we wszystkich rodzajach opakowań. Firmom transportowym, dysponującym większą flotą pojazdów z systemem SCR, INTER TRUCK zapewnia kontenery 1000 l. wraz z pompami oraz specjalne stacje tankujące o pojemności od 4.000 do 12.000 litrów.
Ponadto w ofercie posiadamy systemy zabezpieczeń ładunków oraz oleje
i smary
renomowanych producentów.

 

 
 
 
AdBlue to nazwa handlowa 32,5 proc. wodnego roztworu mocznika. Produkt jest stosowany w branży motoryzacyjnej, jako reduktor w celu rozłożenia w katalizatorze SCR.
INTER TRUCK zajmuje się dystrybucją AdBlue na ternie całego kraju. W ofercie firmy znajdują się również zbiorniki na AdBlue, oleje, smary.